• Carestream

  CARESTREAM HEALTH Polska

  DZIEDZICTWO.

  Kiedy zastanawiamy się nad pierwszym filmem radiologicznym; laserową drukarką do zdjęć RTG, pierwszym na świecie cyfrowym bezprzewodowym detektorem o rozmiarach kasety RTG, prawdopodobnie nie skojarzymy tych nowatorskich rozwiązań z firmą Carestream która je stworzyła. A tak było.

  Jesteśmy światowym liderem w obrazowaniu medycznym od ponad 100 lat.

 • Carestream

  CARESTREAM HEALTH Polska

  INNOWACJE.

  Tworzymy innowacyjne i proste w użytkowaniu rozwiązania obrazowania radiologicznego które umożliwiają specjalistom pracę już dziś na systemach przyszłości.

  Systemy cyfrowe które rozwijają się wraz z potrzebami. Proste.

 • Home Page image 3

  CARESTREAM HEALTH Polska

  NAJWAŻNIEJSZE. ZOBOWIĄZANIA.

  Sama technika nie zwiększy wydajności, zwrotu z inwestycji czy rentowności. Konieczny jest partner który po sprzedaży będzie kompleksowo serwisował i wspierał dalszy rozwój systemu zgodnie z potrzebami danego ośrodka.

  Partnerem który się o to troszczy jest Carestream.

Dedykowane rozwiązania dla specyfiki danego ośrodka

W zależności od rodzaj zakładu opieki zdrowotnej dopasowujemy do jego potrzeb rozwiązanie Carestream.
Vita Flex - Vet
Rozwiazania obrazowania weterynaryinego  

Dzięki cyfrowemu systemowi przeznaczonemu do zastosowań w weterynarii i wysokiej jakości obrazom dostępnym w ciągu kilku minut, diagnostyka zwierząt jest znacznie szybsza.

DRYVIEW CHROMA

System obrazowania  DRYVIEW CHROMA  firmy Carestream dostarcza obrazów diagnostycznych na kliszy oraz wydruków referencyjnych na papierze w wysokiej jakości skali szarości lub doskonałym, pełnym kolorze. Zminimalizuj koszty operacyjne łącząc drukowanie na kliszy lub papierze w jednym systemie i zyskaj wysokiej jakości obrazy wszędzie tam, gdzie są potrzebne.
Papier lub klisza. Potrzebne jest przejrzenie kliszy na podświetlanej tablicy? Potrzebne są wydruki papierowe do obliczeń? Wybór należy do Ciebie.
Jesteś zainteresowany zakupem? Zadzwoń +48 517 877 489. 

loader Loading Next Item....

 
loader loading...